6. c osztály kirándulása 2018. október 9.

A 2018/2019-es tanévben új osztályként csatlakoztunk be a NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskolájába.

Hálásak vagyunk, hogy a már előre kialakított pályázati programban részt vehettünk, s megkaptuk a lehetőséget kirándulás megvalósítására. Köszönjük, hogy az utazás költségét pályázati összegből finanszírozták számunkra, a buszt előre lefoglalták, és rendelkezésünkre állt.

Két téma köré szerveztük a programot:

Időnk nagy részét az új helyre költözött Csodák Palotájában töltöttük Budapesten. Lehetőségünk volt arra, hogy a fizika játékterén tapasztalati úton ismerhessük meg a fizikai jelenségeket, a sok kiállított játék segítségével. Külön előadást is kértünk az Öveges-teremben, ahol a hőtani kísérleteket látványosan, izgalmasan mutatták meg nekünk, a gyermekek aktív részvételével.

Délután a sporté volt a főszerep, a Cyberjump Parkban trambulinozhattak a gyerekek önállóan. Öröm volt látni, hogy a közös játékra is szívesen vállalkoztak, s jókedvűen töltötték el együtt a nap hátralévő részét.

Játszva tanultunk, örömmel sportoltunk ezen a napon.

Köszönjük a lehetőséget.  J

a 6.c osztály tanulói