NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Gyengénlátó Változat

Petőfi Információk

Közzétételi lista

Petőfi Információk Létrehozva: 2020.01.02 11:22 módosítva: 2020.01.02 11:26 Készítette : szabo.krisztian
Tovább

Új pedagógusaink

Petőfi Információk Létrehozva: 2019.09.11 11:00 módosítva: 2019.09.11 11:03 Készítette : szabo.krisztian

A 2019/2020-as tanévtől kezdve több új pedagógust is köszönthetünk a Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola tanári karában.

Tovább

Tanárok

Petőfi Információk Létrehozva: 2018.09.25 08:26 módosítva: 2019.10.11 13:17 Készítette : Ferenczi Krisztián
Tovább

VERSENYEREDMÉNYEK 2016/2017ES TANÉV

Petőfi Információk Létrehozva: 2017.10.19 14:26 módosítva: 2017.10.19 14:32 Készítette : Ferenczi Krisztián

VERSENYEREDMÉNYEK

2016/2017ES TANÉV

 

  Tanuló neve Osztály Felkészítő pedagógus Verseny megnevezése  
Városi 1-20. helyezés CSAPATTAGOK   Nagyné Adamik Csilla Játékos sportversenyek 3. hely
  Szegedi Noémi 2.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Csomós Laura Apollónia 2.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Borbás Luca 2.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Haba Máté 2.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Farkas Noel 2.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Rácz Gábor 3.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Csoma Patrik 3.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Szekeres Kata 3.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Bozó Zita 3.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Sinka Pálinkás Szofi 3.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Molnár Dominik 4.b   Játékos sportversenyek 3. hely
  Horváth Balázs 4.b   Játékos sportversenyek 3. hely
  Rigó Noémi 4.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Zseli Botond 4.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Kelő Gere Ádám 4.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Füleki Botond 4.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Gáspár Réka 5.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Davaademberel Nandin-Erdene3.b     Városi sakkbajnokság 1.hely
  Gebei Zsombor 3.b Báthory Judit városi helyesíró v. 9. hely
           
           
           
  Csernák Jázmin 5.a   Játékos sportversenyek 3. hely
  Rónai Anna Zóra 2.b Szloszjárné Ágoston Renáta Városi helyesíró verseny 8. hely
  Rácz Gábor 3.a   Tapsifüles kupa 1.hely
  Davaademberel Maral-Erdene 1.c szülő Aranyos sakkbajnokság legfiatalabb sakkbajnok
           
Tovább

PetőfiInfo