NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Gyengénlátó Változat

Iskolai,Városi , Megyei, Országos eredmények az általános iskolában

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Általános iskola versenyeredményei.

 

 

 

 

 

 

 

Iskolai

Tanulmányi versenyek
Verseny neve, tantárgy Tanuló neve Osztály Helyezés Felkészítő tanár
matematika házi verseny Endre Csilla 7. 1 Nagy Klára
természettudományos  prezentációs  Bimbó Anna 6. 1 Flechné Machán Irma
természettudományos  prezentációs  Kéri Kamilla 7. 2 Nagy Klára
természettudományos  prezentációs  Hojsza Dorina, Nagy Kitti 8.  3 Gulyás Dávid
matematika házi versenyDalkos Dávid Dalos Dávid 6. 1 Gergelyné Kiss Melinda
Topográfia földrajz  Balla Gábor 8. 1 Gulyás Dávid
Topográfia földrajz  Balog Krisztina 7. 1 Gulyás Dávid, Nagy Klára
 Bolyai Természettudományi Csapatverseny Kis Szonja, Gyóni Marcell,Gyóni Balázs, Hölzl-Szabó Ágoston 3. 6 Molnár-Csikós Adrienn
matematika házi verseny Dalos Dávid 6. 1. Gergelyné Kiss Melinda
Matematika házi verseny Békési Dorina 2.a 2. Szécsiné Fenyvesi Mária
Helyesíró házi verseny Nagy Lilla 2.a 2. Szécsiné Fenyvesi Mária
mesemondó verseny Gallyas Georgina 4.a 1. Kné C. Anikó
mesemondó verseny Nagy Zoltán Csanád 4.a 2. Kné C. Anikó
versmondó verseny Nagy Zoltán Csanád 4.a 2. Kné C. Anikó
házi magyar verseny Lakó Botond 4.a 3. Kné C. Anikó
házi matek verseny Gallyas Georgina 4.a 3. Kné C. Anikó
házi matek verseny Komáromi Zsombor 4.a 2. Kné C. Anikó
Matematika házi verseny Farkasinszki Lehel 4.b 1. Báthory Judit
Helyesíró házi verseny Gebei Zsombor 4.b 1. Báthory Judit
Helyesíró házi verseny Bimbó Balázs 4.b 2. Báthory Judit
Iskolai mesemondó verseny Csikai Zsuzsanna 4.b 3. Báthory Judit
természettudományi verseny Palotás Kamilla 5.b 1. Flechné Machán Irma, Nagy Klára
természettudományi verseny Várszegi Emma 5.a 2. Flechné Machán Irma, Nagy Klára
természettudományi verseny Vajda Bettina 5.b 3. Flechné Machán Irma, Nagy Klára
természettudományi verseny Földi Rita 6.a 1. Flechné Machán Irma, Nagy Klára
természettudományi verseny Horváth Csenge 6.a 2. Flechné Machán Irma, Nagy Klára
természettudományi verseny Nagy Jázmin 6.a 3. Flechné Machán Irma, Nagy Klára
Biológia verseny Endre Csilla 7.a 1. Flechné Machán Irma
Biológia verseny Czombos Rebeka 7.a 2. Flechné Machán Irma
Biológia verseny Kéri Kamilla 7.a 3. Flechné Machán Irma
Felsős versmondó verseny Mestyán Erik 8.a 1. Gulyás Dávid
Felsős versmondó verseny Gábor Gyöngyike  8.a 2. Gulyás Dávid
Felsős versmondó verseny Radnai Levente 8.a 2. Gulyás Dávid
Felsős versmondó verseny Perlaki Anna 5.b 1. Gulyás Dávid
Felsős versmondó verseny Fekete Lili 5.b 2. Gulyás Dávid
Felsős versmondó verseny Molnár Dávid 5.b 3. Gulyás Dávid
Felsős versmondó verseny Horváth Bálint 5.b 3. Gulyás Dávid
Felsős versmondó verseny Kovács Márk 6.a 1. Horváth Júlia
Felsős versmondó verseny Papincsák Letícia 6.a 2. Horváth Júlia
Felsős versmondó verseny Gáspár Réka 6.a 3. Horváth Júlia
Iskolai mesemondó verseny Nagy Dimitra 2.b 1. Horváth Erika
Iskolai mesemondó verseny Molnár Jázmin 2.b 1. Horváth Erika
Alsós versmondó verseny Molnár Jázmin 2.b 1. Ludányiné Füvesi Tünde
Alsós versmondó verseny Csikai Zsófia 2.b 2. Ludányiné Füvesi Tünde
Alsós versmondó verseny Botra Péter 2.b 3. Ludányiné Füvesi Tünde
házi matek verseny Botra Péter 2.b 1. Horváth Erika
házi matek verseny Molnár Jázmin 2.b 3. Horváth Erika
Helyesíró házi verseny Hölzl-Szabó Emília 2.b 3. Horváth Erika
Helyesíró házi verseny Verde Milena 2.c 1. Góbor Csilla
Alsós versmondó verseny Gergelyfi Gerle 1.a 1. Mohainé Sleisz Márta
Alsós versmondó verseny Gyorsa-Dali Odett 1.a   3. Mohainé Sleisz Márta
matematika házi verseny Radnai Levente 8.a 1. Barta Zsuzsanna
matematika házi verseny Hojsza Dorina 8.a 2. Barta Zsuzsanna
matematika házi verseny Nagy Kitti 8.a 3. Barta Zsuzsanna
matematika házi verseny Fekete Dorka 5.b 1. Barta Zsuzsanna
matematika házi verseny Füleki Botond 5.a 1. Barta Zsuzsanna
matematika házi verseny Kelő-Gere Ádám 5.a 1. Barta Zsuzsanna
Iskolai versmondó verseny Andrássy Zsófi 1.b 2. Bartha Rita
Iskolai versmondó verseny Hegedűd Anna 1.b 2. Bartha Rita
London Bridge angol tesztv. Iskolai fordulók Mohos G. Boldizsár 5.a   1. Máté Rita
London Bridge angol tesztv. Iskolai fordulók Füleki Botond 5.a 2. Máté Rita
London Bridge angol tesztv. Iskolai fordulók Zónai Dániel 5.a 2. Máté Rita
London Bridge angol tesztv. Iskolai fordulók Medgyesi Marcell  5.a 3. Máté Rita
Művészeti versenyek
Verseny neve, tantárgy Tanuló neve Osztály Helyezés Felkészítő tanár
"Mindig kecskemétinek éreztem magam"       Miklós Józsefné
 (Kodály nyomában) Bozó Zita 4.a 2  
  Lefor Luca   2  
  Sinka-Pálinkás Szofi   2  
  Gábris-Patyi Letti   2  
  Juhász Ráhel   2  
  Nagy Alexandra   2  
  Makai Szonja   2  
  Koncz Eszter   2  
  Tóth Patrik   2  
  Nagy Zoltán Csanád   2  
  Komáromi Zsombor   2  
         
Báron Bábos Találkozó Bán Zoltán 4.b ezüst minősítés  
(kórus) Bimbó Balázs     kórus - Miklós Józsefné
  Deák Dominik     (Közös munka volt: Koczkáné Sárközi I. és Gergelyné Kiss Melindával)
  Popeyák Kristóf      
  Janik Dávid      
  Németh Áron      
  Csikai Zsuzsanna      
  Davaademberel N.E.      
  Bozó Zita 4.a    
  Lefor Luca      
  Sinka-Pálinkás Sz.      
  Gábris-Patyi Letti      
  Juhász Ráhel      
  Nagy Alexandra      
  Makai Szonja      
  Koncz Eszter      
  Tóth Patrik      
  Nagy Zoltán Csanád      
  Komáromi Zsombor      
Iskolai Népdaléneklő verseny        
  Békési Dorina2.a   1 Miklós Józsefné
  Rokolya Panna2.a   1 Miklós Józsefné
  Nagy Lilla 2.a 1 Miklós Józsefné
  zegedi Noémi3.a   2 Miklós Józsefné
  Csomós Laura3.a   2 Miklós Józsefné
  Domián Petra3.a   1 Miklós Józsefné
  Szűcs Gréta 3.a 1 Miklós Józsefné
  Szabó Olivér 3.a 1 Miklós Józsefné
  Nyilas Zorka 3.a 2 Miklós Józsefné
  Bozorádi Emánuel   2 Miklós Józsefné
  Illés Fanni 3.a 1 Miklós Józsefné
  Pulai Gergő 3.b 1 Miklós Józsefné
  Marozsi Bence 3.b 2 Miklós Józsefné
  Bán Zoltán 4.b 1 Miklós Józsefné
  Németh Áron 4.b 1 Miklós Józsefné
  Kovács Máté 4.b 2 Miklós Józsefné
  Tóth Nikolett 4.b 2 Miklós Józsefné
  Szalkai Szilvia 1.c 1 Miklós Józsefné
  Sinkó Milán 1.c 1 Miklós Józsefné
  Hegedűs Benedetta   2 Miklós Józsefné
  Orlov Lujza   2 Miklós Józsefné
  Dobai Gergely 1.a 1 Lőrincz András
  Gergelyfi Gerle 1.a 1 Lőrincz András
  Markó M. Lilla 1.a 1 Lőrincz András
  Tülkös Laura 1.a 1 Lőrincz András

 

Városi

Tanulmányi versenyek
Verseny neve, tantárgy Tanuló neve Osztály Helyezés Felkészítő tanár
II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola Városi Kommunikációs Német Verseny Gábor Gyöngyike 8.a városi 7. hely Szilárd Krisztina
  Balla Gábor  8.a városi 10. hely Szilárd Krisztina
Bolyai János Gimnázium 2 Fordulós Német Verseny Bozegláv Kornél  8.a városi 8. hely Szilárd Krisztina
Városi helyesíró verseny Nagy Lilla 2.a 12.  Szécsiné Fenyvesi Mária
Nagy Digitális Kaland Lefor Luca 4.a 4. Gergelyné Kiss Melinda
  Lakó Botond      
  Nagy Zoltán Csanád      
Városi helyesíró verseny Hölzl-Szabó Emília 2. b 10.  Horváth Erika
Mathiász matematika városi levelező verseny Tornyai Richárd 3. a Városi 3. évfolyamon 3. hely Kiss Judit
Nagy Digitális Kaland verseny Domián Petra, Farkas Noel István, Tornyai Richárd 3.a Városi 7. hely Földházi Renáta
Nagy Digitális Kaland verseny Fekete Henrik, Horváth Balázs, Horváth Bálint 5.b Városi 3. hely Gergelyné Kiss Melinda

 

 

Sport versenyek
Verseny neve, tantárgy Tanuló neve Osztály Helyezés Felkészítő tanár
  Farkas Noel 3.a 1  
  Melkvi Botond 3.b 1  
  Kőrös Adél Boróka 3.a 1  
  Domián Petra 3.a 1  
  Szegedi Noémi 3.a 1  
  Csoma Patrik 4.a 1  
  Bozó Zita 4.a 1  
  Prikkel Zsombor 4.a 1  
  Sinka-Pálinkás Szofi 4.a 1  
  Csoma Patrik 4.a 1  
  Szekeres Kata 4.a 1  
  Szekeres Kata 4.a 1  
Városi terematlétika Csomós Laura 3.a 2 Sipka Anikó
  Forray Patrícia 1.c 5 Radics Anna
  Botra Péter 2.b 5 Sipka Anikó
  Prikkel Zsombor 4.a 5 Radics Anna
Mezei futóverseny Verde Milena 2.c 9 Adamik Anna
  Szakonyi Marcell 2.c 20 Adamik Anna
sakk Nagy Zoltán Csanád 4.a 3. Tusa Attila
  Szabó Bemce      
sakk diák olimpia alsótagozatos fiúk   6.  
sakk diák olimpia alsótagozatos fiúk   7.  

 

 

Művészeti versenyek
Verseny neve, tantárgy Tanuló neve Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Felolvasó versemy Papincsák Letícia 6.A   4. Horváth Júlia
Alapítvány a 48-as hősökért, rajzverseny Jász Vivien 4.b 2. Koczkáné Sárközi Ilona
Alapítvány a 48-as hősökért, rajzverseny Sarkadi Juhász Dominik 5.b 3. Koczkáné Sárközi Ilona
Alapítvány a 48-as hősökért, rajzverseny Várszegi Emma Lili 5.b Különdíj Koczkáné Sárközi Ilona
Állatok világnapja rajzverseny Méntelek Csikai Zsuzsanna 4.b 2. Szabó Zsuzsa
Állatok világnapja rajzverseny Méntelek Pulai Gergő 3.b Különdíj Koczkáné Sárközi Ilona
Állatok világnapja rajzverseny Méntelek Horváth Csenge 6.a Különdíj Koczkáné Sárközi Ilona
KJG 650 éves Kecskemét fotópályázat Endre Csilla 7.a 3.  Koczkáné Sárközi Ilona

 

Megyei

Tanulmányi versenyek
Verseny neve, tantárgy Tanuló neve Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Bendegúz Tudásbajnokság Ugrai Milán 2.a 10. Szécsiné Fenyvesi Mária
Zrínyi matematika verseny Ugrai Milán 2.a 13. Szécsiné Fenyvesi Mária
Bendegúz Tudásbajnokság Komáromi Zsombor 4.a 7. Kovácsné Cz. Anikó
Zrínyi matematika verseny Gallyas Georgina 4.a 12. Kovácsné Cz. Anikó
Szolnoki II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola Országos Német nyelvi Verseny Bozegláv Kornél  8.a. Megyei 8. hely Szilárd Krisztina
  Gábor Gyöngyike  8.a. Megyei 10. hely Szilárd Krisztina
  Balla Gábor 8.a. Megyei 15. hely Szilárd Krisztina
Bendegúz Tudásbajnokság Botra Péter 2. b 9. hely Horváth Erika
Bendegúz Tudásbajnokság Szakonyi Marcell 2.c Megyei 7. hely Góbor Csilla
Bendegúz Levelező verseny angol Szűcs Gréta Vanda 3. a Országos 10. hely Földházi Renáta
Bendegúz Levelező verseny matek Bohó Anna  3. a Országos 20. hely Kiss Judit
Bendegúz levelező verseny anyanyelv Domián Petra 3. a Országos 9. hely Kiss Judit
Bendegúz Levelező verseny matek Tornyai Richárd 3. a Országos 17. hely Kiss Judit
Angol két tanítási nyelvű Füleki Botond 5.a csapat 1.hely .Máté Rita
4.5. oszt. Régiós vetélkedő  Zónai Dániel 5.a csapat 1.hely Máté Rita
  Kócza Dávid 5.a csapat 1.hely Máté Rita

 

 

Sport versenyek
Verseny neve, tantárgy Tanuló neve Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Játékos Sportversenyek Csikai Zsuzsanna 2.b 4 Adamik Csilla
csapatverseny Csikai Zsófia 2.b 4 Radics Anna
  Herczeg Máté 2.b 4 Sipka Anikó
  Gyorsa-Dali Kornél 2.a 4  
  Békési Dorina 2.a 4  
  Szakonyi Marcell 2.c 4  
  Haba Máté 3.a 4  
  Farkas Noel 3.a 4  
  Melkvi Botond 3.b 4  
  Kőrös Adél Boróka 3.a 4  
  Domián Petra 3.a 4  
  Szegedi Noémi 3.a 4  
  Csoma Patrik 4.a 4  
  Bozó Zita 4.a 4  
  Prikkel Zsombor 4.a 4  
  Sinka-Pálinkás Szofi 4.a 4  
  Csoma Patrik 4.a 4  
  Szekeres Kata 4.a 4  
  Szekeres Kata 4.a 4  
Kosárpalánta bajnokság Botra Péter 2.b 1 Radics Anna
csapatverseny Simon András 2.b 1 Adamik Csilla
  Kovács Noel 2.b 1  
  Csikai Zsuzsanna 2.b 1  
  Csikai Gabriella 2.b 1  
  Hölcz Szabó Emilia 2.b 1  
  Brasay Zaláén 1.c 1  
  Forray Patrícia 1.c 1  
  Szakonyi Marcell 2.c 1  
  Horváth Miksa 2.c 1  
  Urbán Katica 2.c 1  
sakk Lefor Luca 4.a 1. Tusa Attila

 

 

Művészeti versenyek
Verseny neve, tantárgy Tanuló neve Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Szín- Eső- Erdő Mathiász Bán Zoltán 4.b 3. Koczkáné Sárközi Ilona
Báron Bábos Műhely Megyei bábjátékos találkozó Petőfis Tehetség műhely 26 fő 3.b, 4. a, b,5.a, 6.a Ezüst minősítés  Gergelyné Kiss Melinda ,Koczkáné Sárközi Ilona,Miklós Józsefné
Neumann Galaxis regionális ceglédi konferencia Gyenes Virág 5.b Különdíj Koczkáné Sárközi Ilona
Élményeim a természetben Kiskunsági Nemzeti Park Hölzl-Szabó Hanna 7.a 3. Koczkáné Sárközi Ilona
Élményeim a természetben Kiskunsági Nemzeti Park Kéri Kamilla 7.a 3. Koczkáné Sárközi Ilona
Cifra Palota pályázat 23 fő  3.b 5.a b Belépőket nyertek Koczkáné Sárközi Ilona

 

Országos

Tanulmányi versenyek
Verseny neve, tantárgy Tanuló neve Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Országos Honismereti Verseny 7 az 1-ben Horváth Bálint 5.b Megyei 10. hely Doróné Varga Nikolett
  Fekete Lili 5.b Megyei 11.hely Doróné Varga Nikolett
  Horváth Balázs 5.b Megyei 12. hely Doróné Varga Nikolett
  Palotás Kamilla 5.b Megyei 13. hely Doróné Varga Nikolett
  Kemecsei Hanna 5.b Megyei 15. hely Doróné Varga Nikolett
  Halász Attila Bence 5.b Megyei 17. hely Doróné Varga Nikolett
Budapest a Forradalmak Városa verseny
Országos Történelmi Tanulmányi Verseny
Nagy Kitti,
Radnai Levente
8.o Országos 8. helyezés Doróné Varga Nikolett
Play and Win! országos 5 fordulós angol levelező verseny (csapatverseny) Földi Luca Szabina, Csomós Laura Apollónia 3.a Országos 16. hely Földházi Renáta
Csordás Levente, Bohó Anna, Szabó Olivér 3.a Országos 18. hely Földházi Renáta
Spring in the English speaking countries (egyfordulós angol csapatverseny) Trepák Enikő, Medgyesi Milán 3.a Országos 12. hely Földházi Renáta
Autumn in the English Speaking Countries (egyfordulós csapatverseny) Kőrös Adél Boróka, Bunda Nikolett 3.a Országos 13. hely Földházi Renáta
Mozgó Diák prezentációs verseny Lévay Dominik, Radnai Levente 8.a Országos 7. hely Gergelyné Kiss Melinda
Légy szorgalmas! Országos pályázat az osztály tagjai 14 fő 6.a "Nagyon jó" Nagy Klára
K&H Vigyázz, kész pénz!Országos Pénzügyi Verseny Endre Csilla, Kollár Máté, Pap Máté, Kéri Kamilla, Balog Krisztina 7. 2. hely pontszám alapján a régiós döntőben, bejutottunk a 2 fordulóba Nagy Klára
         
         
Play and Win! országos 5 fordulós angol levelező verseny (csapatverseny) Lefor Luca 4.a Országos 13.hely Szabó Melinda
         
Bendegúz országos levelező verseny Papp Máté 7.a arany fokozat Máté Rita
Bendegúz országos levelező verseny Endre Csilla 7.a bronz fokozat Máté Rita
 London Bridge orsz. Tesztverseny Mohos Gergely 5.a országos döntőbe jutott Máté Rita

 

 

Sport versenyek
Verseny neve, tantárgy Tanuló neve Osztály Helyezés Felkészítő tanár
Játékos Sportversenyek Csikai Zsuzsanna 2.b 4 Adamik Csilla
csapatverseny Csikai Zsófia 2.b 4 Radics Anna
  Herczeg Máté 2.b 4 Sipka Anikó
  Gyorsa-Dali Kornél 2.a 4  
  Békési Dorina 2.a 4  
  Szakonyi Marcell 2.c 4  
  Haba Máté 3.a 4  
  Domián Petra 3.a 4  
  Szegedi Noémi 3.a 4  
  Csoma Patrik 4.a 4  
  Bozó Zita 4.a 4  
  Prikkel Zsombor 4.a 4  
  Sinka-Pálinkás Szofi 4.a 4  
  Csoma Patrik 4.a 4  
  Szekeres Kata 4.a 4  
  Szekeres Kata 4.a 4  
Kosárpalánta bajnokság Botra Péter 2.b 1 Radics Anna
csapatverseny Simon András 2.b 1 Adamik Csilla
  Kovács Noel 2.b 1  
  Csikai Zsuzsanna 2.b 1  
  Csikai Gabriella 2.b 1  
  Hölcz Szabó Emilia 2.b 1  
  Brasay Zaláén 1.c 1  
  Forray Patrícia 1.c 1  
  Szakonyi Marcell 2.c 1  
  Horváth Miksa 2.c 1  
  Urbán Katica 2.c 1