NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Gyengénlátó Változat

A 2018/2019-es tanév eredményei

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

 Városi eredmények

 

Név Osztály Jelleg Tantárgy Helyezés Felkészítő tanár
Kovács Dorka 1.c Tanulmányi ének 1 Hajdú-Vörös Enikő
Kovács Dorka 1.c Tanulmányi magyar 1 Hajdú-Vörös Enikő
Kovács Dorka 1.c Tanulmányi magyar 1 Hajdú-Vörös Enikő
Szombat Blanka 2.a Tanulmányi magyar 9 Babai Veronika
Hegedűs Anna Médea 2.b Tanulmányi magyar 9 Bartha Rita
Hölzl-Szabó Emília 3.b Tanulmányi magyar 5 Horváth Erika
Farkas Noel István 4.a Tanulmányi informatika 8 Kullai-Földházi Renáta
Földi Luca Szabina 4.a Tanulmányi informatika 8 Kullai-Földházi Renáta
Domián Petra 4.a Tanulmányi informatika 8 Kullai-Földházi Renáta
Horváth Gergő 4.c Tanulmányi informatika 3 Koleszár Edit, Nagy Tibor
Dongó Gellért 4.c Tanulmányi informatika 3 Koleszár Edit, Nagy Tibor
Raskó Endre István 4.c Tanulmányi informatika 4 Koleszár Edit, Nagy Tibor
Konfár Kende 4.c Tanulmányi magyar 7 Ádám Mihályné Rapcsó Ibolya
Borbály Maja Leona 5.c Tanulmányi magyar arany minősítés Félixné Oravecz Márta
Bugsch Andrea 5.c Tanulmányi magyar arany minősítés Félixné Oravecz Márta
Igonda Zétény 5.c Tanulmányi magyar arany minősítés Félixné Oravecz Márta
Kocsis Márton 5.c Tanulmányi magyar arany minősítés Félixné Oravecz Márta
Raskó Zsigmond Balázs 5.c Tanulmányi magyar arany minősítés Félixné Oravecz Márta
Szabó Zolta Dániel 5.c Tanulmányi magyar ezüst minősítés Félixné Oravecz Márta
Tóth Panna Alma 5.c Tanulmányi magyar ezüst minősítés Félixné Oravecz Márta
Vrana Laura 5.c Tanulmányi magyar 11 Félixné Oravecz Márta
Szabó Vanda 5.c Tanulmányi magyar 14 Félixné Oravecz Márta
Fodor Ildikó Amira 6.c Tanulmányi német 5 Szabó Renáta
Cauroso Aurélia 6.c Tanulmányi magyar 7 Félixné Oravecz Márta
Horváth Dániel 6.c Tanulmányi német 9 Szabó Renáta
Kovács Márk 7.a Tanulmányi magyar 2 Félixné Oravecz Márta
Kovács Márk 7.a Tanulmányi magyar ezüst minősítés Félixné Oravecz Márta
           
Szabó Lara 2.a Sport   2 Radics Anna, Adamik Csilla
Csomós Nimród Nándor 2.a Sport   5 Adamik Csilla
Forray Patrícia Loretta 2.c Sport   2 Radics Anna, Adamik Csilla
Forray Patrícia Loretta 2.c Sport   5 Radics Anna, Adamik Csilla
Csikai Gabriella 3.b Sport   2 Radics Anna, Adamik Csilla
Herczeg Máté 3.b Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Verde Miléna 3.c Sport   2 Radics Anna, Adamik Csilla
Verde Miléna 3.c Sport   5 Radics Anna, Adamik Csilla
Csomós Laura Apollónia 4.a Sport   1 Sipka Anikó
Bozorádi Emánuel 4.a Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Farkas Noel István 4.a Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Dongó Gellért 4.c Sport   1  
Kerekes Hédi 4.c Sport   1 Adamik Csilla, Koleszár Edit
Raskó Endre István 4.c Sport   1 Adamik Csilla, Koleszár Edit
Dongó Gellért 4.c Sport   2  
Dongó Gellért 4.c Sport   3  
Kerekes Hédi 4.c Sport   5 Adamik Csilla, Koleszár Edit
Békési Tibor 5.b Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Név Osztály Jelleg Tantárgy Helyezés Felkészítő tanár
Csoma Patrik Félix 5.b Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Deák Dominik 5.b Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Oláh Nimród 5.b Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Popelyák Kristóf Péter 5.b Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Verde Lorenzo 5.b Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Füleki Botond 6.a Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Bakonyi Norman 6.c Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Horháth Dániel 6.c Sport   6 Adamik Csilla
           
Ádám Dorka Flóra 1.a Műszetek Rajz 3 Gyulainé Hajós Ágnes
Szép Anna 4.b Műszetek Rajz különdíj Koczkáné Sárközi Ilona

 

Megyei eredmények

Név Osztály Jelleg Tantárgy Helyezés Felkészítő tanár
Kovács Dorka 1.c Tanulmányi magyar 2 Hajdú-Vörös Enikő
Marozsi Laura 2.a Tanulmányi angol 10 Makkos Krisztina
Fazekas Soma 2.b Tanulmányi matematika 7 Bartha Rita
Ugrai Milán 3.a Tanulmányi matematika 4 Szécsiné Fenyvesi Mária
Ugrai Milán 3.a Tanulmányi matematika 14 Szécsiné Fenyvesi Mária
Huszárik Angéla Vivien 3.c Tanulmányi környezetism 18 Góbor Csilla
Szűcs Gréta Vanda 4.a Tanulmányi magyar 10 Kiss Judit
Csomós Laura Apollón 4.a Tanulmányi magyar 12 Kiss Judit
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi matematika 1 Nagy Tibor
Labancz Benedek 6.c Tanulmányi matematika 1 Nagy Tibor
Borbás Katalin Fanni 6.c Tanulmányi magyar 2 Félixné Oravecz Márta
Caruso Aurélia 6.c Tanulmányi magyar 2 Félixné Oravecz Márta
Fodor Ildikó Amira 6.c Tanulmányi magyar 2 Félixné Oravecz Márta
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi matematika 2 Nagy Tibor
Zilahi Eszter Boglárka 6.c Tanulmányi magyar 2 Félixné Oravecz Márta
Bakonyi Norman 6.c Tanulmányi matematika 4 Nagy Tibor
Nagy Péter Tibor 6.c Tanulmányi matematika 4 Nagy Tibor
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi matematika 5 Nagy Tibor
Labancz Benedek 6.c Tanulmányi matematika 8 Nagy Tibor
Bakonyi Norman 6.c Tanulmányi matematika 13 Nagy Tibor
Caruso Aurélia 6.c Tanulmányi magyar 13 Félixné Oravecz Márta
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi matematika 13 Nagy Tibor
Labancz Benedek 6.c Tanulmányi matematika 13 Nagy Tibor
Nagy Péter Tibor 6.c Tanulmányi matematika 13 Nagy Tibor
Labancz Benedek 6.c Tanulmányi matematika 17 Nagy Tibor
Nagy Péter Tibor 6.c Tanulmányi matematika 19 Nagy Tibor
           
Szabó Lara 2.a Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Doró Zsombor 2.b Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Brassai Zalán 2.c Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Gáspár Rudolf 2.c Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Orlov Anna Lujza 2.c Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Simola Szófia 3.a Sport Sakk 2  
Botra Péter 3.b Sport   4 Radics Anna, Adamik Csilla
Csikai Gabriella 3.b Sport   5 Radics Anna, Adamik Csilla
Csika Zsófia 3.b Sport   6 Radics Anna, Adamik Csilla
Herczeg Máté 3.b Sport   7 Radics Anna, Adamik Csilla
Szakony Marcell 3.c Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Verde Miléna 3.c Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Csomós Laura Apollón 4.a Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Farkas Noel István 4.a Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Szegedi Noémi 4.a Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Csonka Vivien Anna 4.b Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Rónai Anna Zóra 4.b Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Borbás Luca 4.c Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Kerekes Hédi 4.c Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Név Osztály Jelleg Tantárgy Helyezés Felkészítő tanár
Raskó Endre István 4.c Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
Zilahi Kálmán Dávid 4.c Sport   3 Radics Anna, Adamik Csilla
           
Bán Zoltán 5.b Művészet Báb Arany fokozat Koczkáné Sárközi Ilona
Bimbó Balázs 5.b Művészet Báb Arany fokozat Koczkáné Sárközi Ilona
Csikai Zsuzsanna 5.b Művészet Báb Arany fokozat Koczkáné Sárközi Ilona
Deák Dominik 5.b Művészet Báb Arany fokozat Koczkáné Sárközi Ilona
Farkasinszki Lehel 5.b Művészet Báb Arany fokozat Koczkáné Sárközi Ilona
Gebei Zsombor 5.b Művészet Báb Arany fokozat Koczkáné Sárközi Ilona
Németh Áron Lajos 5.b Művészet Báb Arany fokozat Koczkáné Sárközi Ilona
Hetényi Kevin Larion 5.b Művészet Báb Arany fokozat Koczkáné Sárközi Ilona
Oláh Nimród 5.b Művészet Báb Arany fokozat Koczkáné Sárközi Ilona
Popelyák Kristóf Péter 5.b Művészet Báb Arany fokozat Koczkáné Sárközi Ilona
Tóth Nikolett Szilvia 5.b Művészet Báb Arany fokozat Koczkáné Sárközi Ilona

 

Regionális versenyeredmények

Név Osztály Jelleg Tantárgy Helyezés Felkészítő tanár
Vrana Laura 5.c Tanulmányi matematika 14 NagyTibor
Fodor Ildikó Amira 6.c Tanulmányi matematika 2 NagyTibor
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi matematika 2 NagyTibor
Labancz Benedek 6.c Tanulmányi matematika 2 NagyTibor
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi matematika 3 NagyTibor
Labancz Benedek 6.c Tanulmányi matematika 3 NagyTibor
Nagy Péter Tibor 6.c Tanulmányi matematika 3 NagyTibor
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi matematika 14 NagyTibor
Nagy Péter Tibor 6.c Tanulmányi matematika 14 NagyTibor
Bocskár Milla 7.a Tanulmányi pénzügy 2 Nagy Klára
Csernák Jázmin 7.a Tanulmányi pénzügy 2 Nagy Klára
Földi Rita Laura 7.a Tanulmányi pénzügy 2 Nagy Klára
Horváth Diána 7.a Tanulmányi pénzügy 2 Nagy Klára
Papincsák Letícia 7.a Tanulmányi pénzügy 2 Nagy Klára
Balog Krisztina 8.a Tanulmányi pénzügy 4 Nagy Klára
Endre Csilla 8.a Tanulmányi pénzügy 4 Nagy Klára
Kéri Kamilla 8.a Tanulmányi pénzügy 4 Nagy Klára
Kollár Máté 8.a Tanulmányi pénzügy 4 Nagy Klára
Pap Máté 8.a Tanulmányi pénzügy 4 Nagy Klára

 

Országos versenyeredmények

Név Osztály Jelleg Tantárgy Helyezés Felkészítő tanár
Ádám Dalma Réka 3.a Tanulmányi angol 2 Kurucz Bernadett
Nagy Lilla Anna 3.a Tanulmányi angol 2 Kurucz Bernadett
Rokolya Panna 3.a Tanulmányi angol 2 Kurucz Bernadett
Vajda Virág 3.a Tanulmányi angol 2 Kurucz Bernadett
Koroknai Anna 3.a Tanulmányi angol 3 Kurucz Bernadett
Korponai Kende 3.a Tanulmányi angol 3 Kurucz Bernadett
Retter Szonja 3.a Tanulmányi angol 3 Kurucz Bernadett
Simola Szófia 3.a Tanulmányi angol 3 Kurucz Bernadett
Békési Dorina 3.a Tanulmányi magyar 4 Szécsiné Fenyvesi Mária
Nagy Lilla Anna 3.a Tanulmányi magyar 4 Szécsiné Fenyvesi Mária
Simola Szófia 3.a Tanulmányi magyar 4 Szécsiné Fenyvesi Mária
Adamik György 3.a Tanulmányi angol 8 Kurucz Bernadett
Gyorsa-Dali Kornél 3.a Tanulmányi angol 8 Kurucz Bernadett
Szabó Milán 3.a Tanulmányi angol 8 Kurucz Bernadett
Gyorsa-Dali Kornél 3.a Tanulmányi angol 12 Kurucz Bernadett
Nagy Lilla Anna 3.a Tanulmányi angol 12 Kurucz Bernadett
Szabó Milán 3.a Tanulmányi angol 12 Kurucz Bernadett
Vajda Virág 3.a Tanulmányi angol 12 Kurucz Bernadett
Koroknai Anna 3.a Tanulmányi angol 15 Kurucz Bernadett
Korponai Kende 3.a Tanulmányi angol 15 Kurucz Bernadett
Retter Szonja 3.a Tanulmányi angol 15 Kurucz Bernadett
Simola Szófia 3.a Tanulmányi angol 15 Kurucz Bernadett
Korponai Kende 3.a Tanulmányi magyar 17 Szécsiné Fenyvesi Mária
Retter Szonja 3.a Tanulmányi magyar 17 Szécsiné Fenyvesi Mária
Rokolya Panna 3.a Tanulmányi magyar 17 Szécsiné Fenyvesi Mária
Csikai Gabriella 3.b Tanulmányi magyar 1 Horváth Erika
Csontos Regina 3.b Tanulmányi magyar 1 Horváth Erika
Hölzl-Szabó Emília 3.b Tanulmányi magyar 1 Horváth Erika
Nagy Dimitra 3.b Tanulmányi magyar 1 Horváth Erika
Botra Péter 3.b Tanulmányi k örnyezetism 4 Horváth Erika
Gergely Áron 3.b Tanulmányi k örnyezetism 4 Horváth Erika
Kovács Noel 3.b Tanulmányi k örnyezetism 4 Horváth Erika
Popelyák Zsombor 3.b Tanulmányi k örnyezetism 4 Horváth Erika
Domián Petra 4.a Tanulmányi angol 4 Kullai-Földházi Renáta
Marozsi Petra 4.a Tanulmányi angol 4 Kullai-Földházi Renáta
Szűcs Gréta Vanda 4.a Tanulmányi angol 4 Kullai-Földházi Renáta
Brezina Dániel 4.c Tanulmányi angol 2 Somogyi Haroldné
Ficsor Dominika 4.c Tanulmányi angol 2 Somogyi Haroldné
Zilahi Kálmán Dávid 4.c Tanulmányi angol 2 Somogyi Haroldné
Fodor Iván Jenő 4.c Tanulmányi német 16 Szabó Renáta
Konfár Kende 4.c Tanulmányi német 16 Szabó Renáta
Ruszinkó Bernát Tihamér 4.c Tanulmányi német 16 Szabó Renáta
Dalos Ármin 5.a Tanulmányi angol 1 Farkas-Németh Lívia
Juhász Ráchel Lívia 5.a Tanulmányi angol 1 Farkas-Németh Lívia
Lefor Luca 5.a Tanulmányi angol 1 Farkas-Németh Lívia
Bimbó Balázs 5.b Tanulmányi történelem 1 Doróné Varga Nikolett
Név Osztály Jelleg Tantárgy Helyezés Felkészítő tanár
Csikai Zsuzsanna 5.b Tanulmányi történelem 4 Doróné Varga Nikolett
Popelyák Kristóf Péter 5.b Tanulmányi történelem 4 Doróné Varga Nikolett
Balogh Sophie Veronika 5.c Tanulmányi angol 2 Dr. Szabó Ildikó
Tóth Panna Alma 5.c Tanulmányi angol 2 Dr. Szabó Ildikó
Vrana Laura 5.c Tanulmányi angol 2 Dr. Szabó Ildikó
Gömöri Aurél Gábor 5.c Tanulmányi német 5 Szabó Renáta
Raskó Zsigmond Balázs 5.c Tanulmányi német 5 Szabó Renáta
Ruszinkó Aurél 5.c Tanulmányi német 5 Szabó Renáta
Szabó Zolta Dániel 5.c Tanulmányi német 5 Szabó Renáta
Magony Ramon 5.c Tanulmányi angol 6 Dr. Szabó Ildikó
Vrana Laura 5.c Tanulmányi angol 6 Dr. Szabó Ildikó
Horváth Nelli 5.c Tanulmányi német 11 Szabó Renáta
Horváth Nelli 5.c Tanulmányi német 11 Szabó Renáta
Igonda Zétény 5.c Tanulmányi német 11 Szabó Renáta
Szabó Vanda 5.c Tanulmányi német 11 Szabó Renáta
Szabó Vanda 5.c Tanulmányi német 11 Szabó Renáta
Szabó Zolta Dániel 5.c Tanulmányi német 11 Szabó Renáta
Varga Zoltán Bátor 5.c Tanulmányi német 11 Szabó Renáta
Varga Zoltán Bátor 5.c Tanulmányi német 11 Szabó Renáta
Gömöri Aurél Gábor 5.c Tanulmányi német 18 Szabó Renáta
Ruszinkó Aurél 5.c Tanulmányi német 18 Szabó Renáta
Fekete Henrik 6.b Tanulmányi történelem 1 Doróné Varga Nikolett
Fekete Lili 6.b Tanulmányi történelem 1 Doróné Varga Nikolett
Vajda Bettina 6.b Tanulmányi történelem 7 Doróné Varga Nikolett
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi angol 1 Dr. Szabó Ildikó
Lénárt Dániel Szabolcs 6.c Tanulmányi angol 1 Dr. Szabó Ildikó
Magony Dárius 6.c Tanulmányi angol 1 Dr. Szabó Ildikó
Nagy Péter Tibor 6.c Tanulmányi angol 1 Dr. Szabó Ildikó
Szabó Gábor 6.c Tanulmányi angol 1 Dr. Szabó Ildikó
Borbás Katalin Fanni 6.c Tanulmányi angol 2 Dr. Szabó Ildikó
Caruso Aurelia 6.c Tanulmányi angol 2 Dr. Szabó Ildikó
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi matematika 2 Nagy Tibor
Bakonyi Normann 6.c Tanulmányi matematika 3 Nagy Tibor
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi matematika 3 Nagy Tibor
Labancz Benedek 6.c Tanulmányi matematika 3 Nagy Tibor
Nagy Péter Tibor 6.c Tanulmányi matematika 3 Nagy Tibor
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi matematika 5 Nagy Tibor
Kovács Benedek Noel 6.c Tanulmányi matematika 5 Nagy Tibor
Horváth Dániel 6.c Tanulmányi német 11 Szabó Renáta
Labancz Benedek 6.c Tanulmányi német 11 Szabó Renáta
Benedikti-Rembeczky Hanna 6.c Tanulmányi német 13 Szabó Renáta
Fodor Ildikó Amira 6.c Tanulmányi német 13 Szabó Renáta
Krupa Lea 6.c Tanulmányi német 13 Szabó Renáta
Név Osztály Jelleg Tantárgy Helyezés Felkészítő tanár
Horváth Szilárd 1.a Sport kosárlabda 1-8 Radics Anna, Adamik Csilla
Brassai Hunor 1.b Sport kosárlabda 1-8 Radics Anna, Adamik Csilla
Hegedűs Emese Dorka 1.b Sport kosárlabda 1-8 Radics Anna, Adamik Csilla
Szabó Lara 2.a Sport kosárlabda 1-8 Radics Anna, Adamik Csilla
Doró Zsombor 2.b Sport kosárlabda 1-8 Radics Anna, Adamik Csilla
Brassai Zalán 2.c Sport kosárlabda 1-8 Radics Anna, Adamik Csilla
Forray Patrícia Loretta 2.c Sport kosárlabda 1-8 Radics Anna, Adamik Csilla
Gáspár Rudolf 2.c Sport kosárlabda 1-8 Radics Anna, Adamik Csilla
Orlov Anna Lujza 2.c Sport kosárlabda 1-8 Radics Anna, Adamik Csilla
Terecskei Tamás 2.c Sport kosárlabda 1-8 Radics Anna, Adamik Csilla
Tóth Levente Csaba 3.a Sport Judo 4  
Brezina Dániel 4.c Sport Judo 5  
Prikkel Zsombor 5.a Sport Judo 3  
Makkai Szonja 5.a Sport Judo 5  
Szekeres Kata Sára 5.a Sport Judo 5  
Tankó Ákos Zoltán 5.c Sport Judo 5  
           
Bohó Anna 4.a Művészet Rajz 1 Kullai-Földházi Renáta
Egész osztály 4.a Művészet Rajz 1 Kullai-Földházi Renáta
Gábris-Patyi Letti 5.a Művészet Rajz különdíj Koczkáné Sárközi Ilona


Tisztelt Szülők!
Kedves Tanulók!

A tankönyvek árusításának időpontja:

2019. augusztus 28-án szerda 8.00-18.00 óra és augusztus 29-én csütörtök 8.00- 17.00 óra.

A tanévnyitó ünnepség  2019. szeptember 2. hétfő 8.00 óra
Az első osztályosok szülői értekezlete 2019. szeptember 2. 17.00 óra

MANÓ-TANODA

MANÓ-TANODA

 A város első iskolája, legyen gyermeke első iskolája!

GYÖNGYHÁZ TEHETSÉGPONT

TEHETSÉGPONT

Rólunk írták