Knorr-Bremse Fékrendszer Kft. pályázata

Knorr-Bremse Fékrendszer Kft. Idén Kecskeméten két helyi általános iskola nyert el a Knorr- Bremse Fékrendszer Kft által meghirdetett pályázaton támogatást, a Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és a Vásárhelyi Pál Általános Iskola.  A Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola az udvar közösségi területének rendezéséhez, többek között hulladékgyűjtők, padok, asztalok és egy csúszda beszerzéséhez kapott támogatást. Október 17- én szombaton a szülőkkel közösen a Knorr –Bremse Fékrendszer Kft-nél dolgozó önkéntes szülőkkel részt vettek az udvar rendezésében.

Köszönjük minden kedves Szülőnek, Gyereknek a kitartó munkát, lelkes együttműködést!

Képek megtekintése: http://www.petofialtisk.eoldal.hu/fenykepek/2015-2016/2015.10.17.-knorr-bremse-fekrendsz.-kft.-palyazata/

Adó 1%

Tisztelettel kérjük a kedves szülőket az idei tanévben is, ha módjukban áll,  támogassák  adójuk 1 %-val iskolánk alapítványát.

Az "Oktatásért"  Alapítvány adószáma: 19049807-1-03

Köszönjük:

Alapítvány kuratóriuma

Közzétételi lista

MANÓ-TANODA

A város első iskolája, legyen gyermeke első iskolája!

GYÖNGYHÁZ TEHETSÉGPONT

TEHETSÉGPONT