NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Gyengénlátó Változat

Szakkörök, tanórán kívüli tevékenységek

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Szakköri kínálatunk a 2018/2019-es tanévre

Szakkör neve

Szakkör vezetője

Szakkör időpontja

Vizuális szakkör

Koczkáné Sárközi Ilona

csütörtök: 14.00-14.45

Csillagászat

Gulyás Dávid

csütörtök:  14.00-14.45

Észbontó szakkör (mat.)

Nagy Klára

kedd:  7.00-7.45

Lépj bátran!

( logikai és társajátékok)

Földházi Renáta

hétfő 16.15-17.00

Angol nyelvi szakkör

Máté Rita

szerda:13.30-14.15

Német nyelvi szakkör

Szilárd Krisztina

csütörtök:  13.30-14.45

Angol nyelvi szakkör

Farkas-Németh Lívia

csütörtök:14.00-14.45

Kórus

Miklós Józsefné

szerda: 15.00-15.45

Kosárlabda ( 1. osztály)

Radics Anna

hétfő: 16.00 h-17.00h

Kosárlabda ( 2. osztály)

Radics Anna

szerda:16.00-17.00

Kosárlabda leány

Adamik Csilla

hétfő:16.00-17.00

Kosárlabda leány

Adamik Csilla

szerda:16.00-17.00

Kosárlabda fiú( 3-4. o.)

Bindics Gábor

kedd:16.00-17.00

Kosárlabda fiú ( 3-4. o )

Bindics Gábor

péntek:15.30-16.30

LÜK

( logika, Ügyesség, Kreativitás

Kovácsné Czinkóczki Anikó

hétfő:15.00-15.45

Robotika ( felső tag.)

Gergelyné Kiss Melinda

kedd: 14.45-15.30

Robotika 4. o. )

Gergelyné Kiss Melinda

csütörtök: 14.00-14.45

Kistudósok műhelye

Barta Zsuzsanna.Fleschné Machán Irma

szerda: 14.00-14.45

Matematika szakkör 1. o.

Koleszár Edit

szerda:12.45-13.30

Matematika szakkör 2. o.                

Koleszár Edit

kedd:12.45-13.30

Matematika szakkör 3. o.                

Koleszár Edit

szerda:16.15-17.00

Matematika szakkör 4. o.                

Koleszár Edit

csütörtök:16.15-17.00

Matematika szakkör 5. o.                

Nagy Tibor

hétfő:14.15-15.45

Matematika szakkör 6. o.                

Nagy Tibor

szerda:14.15-15.45

Magyar szakkör

Félixné Oravecz Márta

szerda:14.15-15.45

Szolfézs

Hegedűs Emese

kedd,szerda,csüt. 16.00-16.46

Hegedű

Drozdik Attiláné

hétfő,kedd,szerda,csüt.,péntek 16.00-16.45

Fuvola

Somogyi Júlia

kedd:11.00-11.45

Modern tánc

Csontos Nóra

kedd,csüt. 16.00-17.00

Judó

Barcsik Zoltán

kedd, csüt. 16.00-17.00

Karate

Marosi Nikolett

hétfő, szerda 16.00-17.00

Dr. Code programozás

Dr. Code

hétfő, péntek:16.00-16.45

PetőfiInfo